Επιτυχιών συνέχεια για τον Όμιλο Φίλων Θαλάσσης Αλεξανδρούπολης η ανακοίνωση της Κολυμβητικής Ομοσπονδίας Ελλάδας ότι η Έλενα Νανούλη κατάφερε να προκριθεί για το ευρωπαϊκό πρωτάθλημα μεγάλων αποστάσεων στην ανοιχτή θάλασσα με την Εθνική μας Ομάδα πού θα γίνει το Σεπτέμβριο στην Κέρκυρα.
![](https://evrosonline.gr/wp-content/uploads/2023/06/356365482_808958837613714_3947180486592115400_n.jpg)
Παράλληλα γίνεται ο τέταρτος αθλητής του ΟΦΘΑ που συμμετέχει με τα εθνικά μας χρώματα την φετινή χρονιά και είμαστε διπλά ευτυχισμένοι για αυτό.
![](https://evrosonline.gr/wp-content/uploads/2023/06/356050837_808959254280339_8173724995117546443_n-724x1024.jpg)
Το Δ.Σ. και οι προπονητές.