Η δήλωση κατάρτισης συνδυασμού του Γιάννη Ζαμπούκη – Όλοι οι υποψήφιοι

ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

«Δήμος για Όλους πρώτα εσύ!»

ΖΑΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης

1

ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΤΣΑ) του ΑΝΕΣΤΗ

3

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

5

ΒΟΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6

ΒΟΥΔΗΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7

ΒΟΥΡΔΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8

ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9

ΓΛΗΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (LEFTIS) του ΙΩΑΝΝΗ

10

ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

11

ΔΑΡΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΥ – ΕΔΟΥΑΡ

12

ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

13

ΔΕΛΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14

ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΤΡΥΦΩΝΟΣ

15

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16

ΔΙΓΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

17

ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΝΑ του ΚΑΡΙΜ

18

ΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΡΩΜΑΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

19

ΙΝΤΖΕΠΕΛΙΔΟΥ ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ

20

ΚΑΖΙΚΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

21

ΚΑΛΑΙΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

22

ΚΑΡΑΔΟΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

23

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24

ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25

ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

26

ΚΟΥΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

27

ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΖΙΑΚΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

28

ΛΙΘΟΞΟΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΘΩΜΑ

29

ΛΟΓΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΛΙΑ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

30

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

31

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

32

ΜΟΥΛΑΤΖΙΔΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΡΟΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

33

ΜΠΑΜΠΟΥΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ (ΚΡΥΣΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

34

ΜΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΠΡΙΝΤΩΝ

35

ΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

36

ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

37

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΕΝΕΞΙΑ (ΜΕΝΙΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ

38

ΝΟΥΡΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΗΝΑ

39

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

40

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

41

ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

42

ΠΟΝΤΙΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΑΘΑΝΑΗΛ

43

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

44

ΣΙΑΜΠΑΝ ΣΟΥΚΡΙ του ΑΡΗΦ

45

ΣΥΡΙΟΣ ΝΑΣΣΙΜ του ΝΑΜΠΙ

46

ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

47

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

48

ΧΑΛΗΛ ΑΪΔΗΝ του ΣΕΛΑΕΤΙΝ

49

ΧΑΣΑΝ-ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του ΡΟΥΣΔΙ

50

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

51

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

52

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

53

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης

1

ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΦΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φερών

1

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΚΑΡΑΤΣΟΛΗ ΕΥΑΓΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3

ΚΟΛΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

4

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΑΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

6

ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

7

ΤΑΦΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

8

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΦ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΖΟΥΡΑΜΠ

Για την Τοπική Κοινότητα Αλεξανδρούπολης

1

ΑΓΓΕΛΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2

ΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3

ΓΚΡΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ

4

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5

ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6

ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

7

ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

8

ΚΟΥΚΑΚΗ ΜΑΙΡΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9

ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΕΠΑΝΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11

ΜΠΟΥΤΖΙΚΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

12

ΟΛΤΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13

ΠΑΝΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14

ΠΑΠΑΒΛΑΣΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15

ΠΙΣΤΕΠΟΛΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΒΑΛΕΡΙΟΥ

16

ΤΣΙΦΟΥΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

17

ΤΣΙΦΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

18

ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΕΛΤΕΜ του ΣΕΝΩΛ

19

ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΡΟΥΣΣΙΝΟΥ

20

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21

ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Για την Τοπική Κοινότητα Συκορράχης

1

ΑΔΕΜ ΑΧΜΕΤ ΤΕΣΛΙΜΕ του ΣΑΛΗ

2

ΙΣΛΑΜ ΔΕΣΤΑΝ ΠΑΡΙΣ του ΙΣΛΑΜ

3

ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4

ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5

ΜΟΥΜΙΝ ΠΑΚΙΖΕ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ

6

ΟΥΖΕΪΡ ΟΓΛΟΥ ΤΑΧΗΡ του ΟΥΖΕΪΡ

7

ΧΙΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Για την Τοπική Κοινότητα Ανθείας

1

ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2

ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3

ΜΟΥΤΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

4

ΜΠΕΔΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5

ΤΕΡΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Για την Τοπική Κοινότητα Δωρικού

1

ΓΕΡΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΑΡΤΟΥΡ

5

ΟΓΚΑΝΕΣΙΑΝ ΑΡΜΗΝΕ του ΣΠΑΡΤΑΚΟΥ

Για την Τοπική Κοινότητα Νίψης

1

ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

4

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5

ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6

ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Για την Τοπική Κοινότητα Αρδανίου

1

ΚΟΥΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

2

ΛΥΤΣΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

3

ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4

ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5

ΤΣΙΚΟΥΡΑΚΗΣ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Για την Τοπική Κοινότητα Δορίσκου

1

ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2

ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3

ΜΠΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΥ

4

ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

5

ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Για την Τοπική Κοινότητα Καβησου

1

ΚΥΡΓΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Για την Τοπική Κοινότητα Τριφυλλίου

1

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Για την Τοπική Κοινότητα Φερών

1

ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2

ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3

ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4

ΚΑΡΑΠΑΝΤΣΙΟΥ ΣΥΡΜΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5

ΚΑΡΔΑΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6

ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

7

ΜΗΡΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ

8

ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ