![](https://evrosonline.gr/wp-content/uploads/2022/06/877D1223-BF68-4A5B-857F-A07BD98A2993-1024x576.jpeg)
Στα πλαίσια των «Καλοκαιρινών Μουσικών Διαδρομών με το Δ΄ ΣΣ», η Στρατιωτική Μουσική της XVI Mηχανοκίνητης Μεραρχίας Πεζικού «ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ» πρόκειται να συμμετέχει σε Μουσική εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στο Υπαίθριο Δημοτικό Θέατρο Ορεστιάδας την ερχόμενη Τρίτη 28 Ιουνίου στις 9 το βράδυ.
Υπενθυμίζεται ότι, κατά την διάρκεια της εκδήλωσης, θα πρέπει να τηρούνται όλα τα μέτρα προστασίας από τον κορωνοϊό SARS-CoV-2.
![](https://evrosonline.gr/wp-content/uploads/2022/06/B2E7FB9A-580F-46E6-868C-D06E2F1E4FD9-724x1024.jpeg)