![](https://evrosonline.gr/wp-content/uploads/2021/06/C00C4B80-4772-4C2C-9FEB-F0879D6B9169-1024x576.jpeg)
Φουλ της επιτυχίας για την Αλεξανδρούπολη στο τουρνουά beach volley της Ολυμπιάδας , αφού μετά τις αφες Μοκαλη πρωταθλητές στην κατηγορία των αγοριών Κ19 αναδείχθηκαν και οι Κοντοστάθης/ Κεσκίνης από την Αλεξανδρούπολη , ενώ στα ημιτελικά έφτασε και το άλλο δίδυμο των Γκοτσίδη/ Παπάζογλου. Τα ζευγάρια προπονούνται στα beach experts club του Ηλία Κρεούζη και με την συγκεκριμένη επιτυχία αποδείξανε για ακόμη μια φορά ότι η μεγάλη ιστορία της πόλης στο άθλημα συνεχίζεται.