![](https://evrosonline.gr/wp-content/uploads/2022/03/1F9D4CFC-C850-4EF1-9380-E7C04FF5F8B2-1024x576.jpeg)
Τέσσερις αθλήτριες της γυναικείας ποδοσφαιρικής ομάδας Σουφλίου θα συμμετέχουν στις προπονήσεις προεπιλογής της Εθνικής ομάδας κορασίδων, που θα πραγματοποιηθούν την Πέμπτη 31 Μαρτίου 2022, στην Αλεξανδρούπολη.
Πρόκειται για τις: Χριστοφορίδη Παρασκευή, Τριανταφυλλούδη Ξανθή, Παπατσιλέκα Δέσποινα και Λάζου Αθανασία.
Επίσης τρεις αθλήτριες από την γυναικεία ποδοσφαιρική ομάδα της Ορεστιάδας θα συμμετέχουν στην ίδια διαδικασία . Η Μαμούτογλου Νίκη, η Μυλωνά Δήμητρα και η Πεντίδη Άννα.
Ευχόμαστε σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία!
![](https://evrosonline.gr/wp-content/uploads/2022/03/C41F9352-BDE0-4C73-9937-A0FA9E00B1DA-878x1024.jpeg)
![](https://evrosonline.gr/wp-content/uploads/2022/03/76E99F76-079A-426B-9DCD-A04E69BCCF96.jpeg)