![](https://evrosonline.gr/wp-content/uploads/2021/11/FB0241B8-E6BC-490E-8105-0BCD7B109A53-1024x576.jpeg)
Η Ομοσπονδία Επαγγελματικών, Βιοτεχνικών και Εμπορικών Σωματείων Ν. Έβρου προσκαλεί τα μέλη της στη Γενική Συνέλευση που θα γίνει την Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021 και ώρα 10:00 στο Επιμελητήριο Έβρου στον 4ο όροφο, όπου θα διεξαχθούν αρχαιρεσίες για την εκλογή :
1) Εφορευτικής Επιτροπής
2) Διοικητικού Συμβουλίου
3) Ελεγκτικής Επιτροπής
4) Αντιπροσώπων στην Γ.Σ.Ε.Β.Ε.Ε.
Παρακαλούνται όσοι από τους αντιπροσώπους των σωματείων – μελών της Ομοσπονδίας επιθυμούν να συμμετέχουν ως υποψήφιοι να προσκομίσουν αίτηση στα γραφεία της Ομοσπονδίας μέχρι την Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου.
Υπενθυμίζουμε ότι για να ψηφίσουν οι αντιπρόσωποι υποχρεούνται να φέρουν μαζί τους την αστυνομική τους ταυτότητα.
Η παρουσία σας είναι απαραίτητη προς αποφυγή επανάληψης εκλογών.
![](https://evrosonline.gr/wp-content/uploads/2021/11/DB244D36-9923-4556-B4C4-CB0142FA8135-656x1024.jpeg)