![](https://evrosonline.gr/wp-content/uploads/2021/10/7091D3AC-227E-43D4-9EDF-DF53F4B51790-1024x576.jpeg)
Όσοι πολίτες του Δήμου Σαμοθράκης ηλικιακής ομάδας άνω των 60, επιθυμούν να πραγματοποιήσουν την 3η δόση του εμβολίου κατά του κορωνοϊού SARS Covid-19, εφόσον έχουν συμπληρωθεί 6 μήνες από την πραγματοποίηση της 2ης δόσης ή εφόσον ανήκουν στις ευπαθείς ομάδες ανεξαρτήτως ηλικίας, παρακαλούνται να καλέσουν στο Κέντρο Κοινότητας Σαμοθράκης ώστε να δηλώσουν τα στοιχεία τους για να πραγματοποιηθεί η 3η αναμνηστική δόση του εμβολίου.
Από Δευτέρα έως Παρασκευή
Ώρες 9:00-14:00
Τηλέφωνο: 2551042026