Χθες 25/6/2021 ο Δήμος Διδυμοτείχου με την επιτροπή Τουρισμού αναρτήσαν στον κρατικό αερολιμένα δύο προωθητικά banners, ένα στον χώρο αποσκευών και ένα στον χώρο αναμονής επιβίβασης.
![](https://evrosonline.gr/wp-content/uploads/2021/06/8D948C11-E35C-4B2F-9B6A-3280D48F53AA-1024x576.jpeg)
Η δράση πραγματοποιείται με την προώθηση του αιτήματος απο τον Αντιπεριφερειάρχη Έβρου κ. Dimitris Petrovits, ο οποίος υποστήριξε την πρόταση του Δήμου και μεσολάβησε για την ολοκλήρωση.
Ο Δήμος Διδυμοτείχου και η επιτροπή Τουρισμού του Δήμου ευχαριστεί θερμά τον Αντπεριφερειάρχη Έβρου κ Dimitris Petrovits για την συμβολή του καθώς και τον Αερολιμενάρχη του Αερολιμένας Αλεξανδρούπολης Δημόκριτος κ Στέλιο Ζαντανίδη για την υποστήριξη και συνεργασία στην χωροθέτηση και τοποθέτηση τωου υλικου.